Kurumsal

Monomer OSGB olarak 2012 yılından beri iş sağlığı ve güvenliği alanında çalışan deneyimli İşyeri hekimi ve Uzman kadrosu , kendi bünyesinde kurulu tıbbi laboratuvar, röntgen ,odyometri ,sft bölümleriyle en iyi iş sağlığı ve güvenliği hizmetini verme amacıyla hareket eden bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Teknolojik ,Yasal ve Akademik gelişmeleri yakından takip ederek iş sağlığı ve güvenliği alanında öncülük etmek. Tüm hizmet verdiğimiz kuruluşların kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı iş sağlığı ve güvenliği hizmetini sağlamak.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz kuruluşlara en yüksek kalitede iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunmak, tüm çalışanlarımızın sürekli kendilerini geliştirmesini sağlamak,çalışanlarımızın kurumumuz bünyesinde güven içinde mutlu şekilde çalışmasını sağlamak.

İş etiği kurallarımız

Tüm hizmet verdiğimiz kuruluşlara karşı en temel önceliğimiz doğruluk ve dürüstlüktür. Hizmet verdiğimiz kuruluşlara her zaman en doğru bilgiyi vermek amacı ile devamlı kendimizi geliştiririz.

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili sadece Türkiye’deki gelişmeleri değil tüm Dünya’daki gelişmeleri ve akademik çalışmaları yakından takip ederiz. Bu bilgileri ve çalışmaları hizmet verdiğimiz kuruluşlarla devamlı paylaşırız.

Hizmet verdiğimiz kuruluşlara karşı en iyi hizmeti verme sorumluluğumuzu yerine getirerek iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önüne geçmek için öncülük ederiz.

Monomer OSGB nin Ticari İlişki İçerisinde Bulunduğu Kuruluşlarla İlişkiler

Monomer OSGB çalışanları ticari ilişki içerisinde bulunduğu diğer kişi veya kuruluşlarla özel iş ilişkisine giremez, kişisel amaçlı borç para ve/veya mal/hizmet alınamaz ve Şirketin ticari ilişki içerisinde bulunduğu diğer kişi ve/veya kuruluşlara ödünç para ve/veya mal/hizmet verilemez.
Müşterilerle ilişkilerde; müşteri lehine bile olsa, müşteri bilgisi olmaksızın bir işlem yapılamaz ve şirket lehine olsa dahi, müşteri zaaflarından yararlanılamaz ve müşteriye eksik ya da yanlış bilgi vererek kar amacı güdülemez.

Şirket personeli ticari ilişki içerisinde bulunduğu diğer kişi ve/veya kuruluşlardan hediye talep edemez, imada bulunamaz. Monomer OSGB ‘i yükümlülük altına sokacak hiçbir hediye, para, çek, mülk, bedava tatil, özel indirimler vb. kabul edemez. Monomer OSGB ile iş ilişkisi olan hiçbir kişi veya kuruluştan kişisel yardım, bağış kabul edilemez.